Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 23 Сентября 2020    03:26:35
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Октябрь » 24 » 11:12:23 оновлено: 11:57:23

Лікарні Житомирської області отримають ліки проти раку молочної залози

24 Октября 2019, 11:57:23 505 Коментарі 0 Читать на русском

Лікарні Житомирської області отримають ліки проти раку молочної залози
Україна закупила понад 12528 тисяч флаконів препарату проти раку молочної залози, проте лікарні Житомирщини отримають лише 42. Відповідний наказ про розподіл підписаний та опублікований на сайті МОЗ України. 

«Ефективність і якість препарату «ОГІВРІ (Трастузумаб)» підтверджується тим, що він схвалений у країнах із Строгим національним регулятивним агентством (SRA)», - зазначають у МОЗ.

Препарат закуповують півтора десятка європейських держав, зокрема, Німеччина, Франція, Австрія, Швеція та інші.
 

«Раніше ліки з діючою речовиною трастузумаб закуповувалися за ціною 490 доларів за флакон. Тепер закупівлі через міжнародні організації дозволили отримати втричі нижчу ціну – 155 доларів. Це означає, що доступ до безоплатного лікування отримають в рази більше пацієнтів», - додають у Міністерстві.


У МОЗ також наголошують, що якщо ліки є в наявності, а в лікарні з якихось причин відмовляють у їх безоплатній видачі, необхідно написати заяву на ім'я головного лікаря медичного закладу або на місцеве управління/департамент охорони здоров`я, вказавши діагноз із результатами аналізів або діагностики та необхідний препарат.

Тэги: рак молочної залози, рак, ліки
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: