Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 18 Жовтня 2019    04:37:20
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Жовтень » 11 » 14:32:08

«Школа супергероїв»: в житомирській лікарні для діток відкрили сучасний освітній простір. ФОТО

11 Жовтня 2019, 14:32:08 226 Коментарі 1 Читать на русском языке
«Школа супергероїв»: в житомирській лікарні для діток відкрили сучасний освітній простір. ФОТО
Сьогодні, 11 жовтня, у Житомирській дитячій лікарня імені Башека відкрилась «Школа супергероїв» – навчальна кімнату, де будуть навчатися дітки, що перебувають на лікуванні. Про це «Журналу Житомира» повідомили у Житомирській міській раді.

Що ж таке «Школа супергероїв»? Це соціальний проєкт, який дає право на освіту всім малюкам, навіть, якщо вони змушені лікуватися та проводити свій час у палатах. Це школа на базі медичного закладу, зі спеціально облаштованими класами, сучасними технологіями та методикою викладання, яка враховує режим лікування дітлахів.
 

«Житомир став третім містом в Україні, де запрацювала супергеройська школа. Менш, ніж за три місяці, спільними зусиллями нам вдалося втілити у життя класну ідею  від голови правління громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом» Євгенії Смирнової та куратора проекту, телеведучої каналу «1+1» Наталії Мосейчук. Дякую за підтримку депутатам Житомирської міської ради і всім, хто долучився до такого чудового проєкту!», - сказав на відкритті Сергій Сухомлин.


За організацію навчального процесу в «Школі супергероїв» відповідає педагогічний колектив загальноосвітньої школи №33.

Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 16:29:27, 11 Жовтня 2019
0

Та ну, на хліб же не намажеш...
avatar

Новини Житомира: