Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 18 Жовтня 2019    05:36:18
Журнал » Новини Житомира » Влада » 2019 » Жовтень » 11 » 09:00:18

Вже є перші бажаючі зайняти посади голів РДА у Житомирській області

11 Жовтня 2019, 09:00:18 600 Коментарі 0 Читать на русском языке
Вже є перші бажаючі зайняти посади голів РДА у Житомирській області
На Житомирщині продовжують приймати заявки на посади голів райдержадміністрацій. Наразі всі 23 посади голів районів є вакантними, проте вже є перші заявки.

За словами голови ОДА, наповнення керівних посад в районних державних адміністраціях відбувається саме через проєкт «Соціальний ліфт». Так вже подали 7 повних пакетів документів на погодження до Офісу президента України.
 

«Уже 7 кандидатів рекомендовані до розгляду на посади голів РДА, деякі з них пройшли погодження. Чекаємо розпорядження Президента України та будемо представляти нових керівників», – сказав Віталій Бунечко.


LIFT – це проєкт команди Президента, направлений на позитивні зміни в країні та її комплексний соціально-економічний та культурний розвиток. За допомогою проєкту будь-хто може подати заявку на вакантні посади керівників районів в області. Основне завдання майбутніх голів РДА – налагодження всіх процесів у підпорядкованих органах, службах та комісіях,  розвиток і вдосконалення району.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський звільнив всіх голів райдержадміністрацій у Житомирській області у зв’язку із закінченням строку повноважень попереднього Глави держави.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: