Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 23 Січня 2020    10:45:34
Журнал » Новини Житомира » Економіка » 2019 » Вересень » 25 » 22:10:53 оновлено: 22:16:53

Житомир готується прийняти Форум регіонів України та Білорусі: чого очікувати житомирянам?

25 Вересня 2019, 22:16:53 4221 Коментарі 0 Читать на русском языке
Житомир готується прийняти Форум регіонів України та Білорусі: чого очікувати житомирянам?
Рівно тиждень залишився до Форуму регіонів України та Білорусі. Цього року його приймає наше місто Житомир. Зараз до важливої події йде активна підготовка.

Виставки, ярмарки, екологічний фест: програма, обіцяють організатори, буде максимально насичена. Обов'язковою подією стане консультативна раду ділового співробітництва під егідою торгово-промислових палат двох країн.
 

Головна тема: економічна співпраця


На форумі в Житомирі представлять всі сфери співробітництва - від промисловості до освіти і культури. Але, звичайно ж, головна тема переговорів - економічна співпраця на регіональному рівні. За шість місяців 2019 року взаємний товарообіг перевищив $2,6 млрд. Завдання - наростити до $8 млрд. Для цього розроблена і реалізується дорожня карта.

Одним з основних напрямків торгово-економічного співробітництва є промислова кооперація. Зараз в Україні діє дев'ять спільних складальних підприємств. Це трактори, зернозбиральні комбайни, ліфтове обладнання, тролейбуси, воротні системи, лічильники електроенергії.

Майбутній форум стане вже другим за рахунком. За підсумками першого, його минулої осені приймав Гомель, портфель контрактів перевищив $100 млн. Від нинішніх ділових переговорів виробники чекають ще більш значущих результатів.
  • Що очікують від майбутнього форуму в самому Житомирі?
  • Чи готове місто прийняти форум регіонів?
  • Чи багато гостей приїде?
  • І взагалі, наскільки для Житомира це помітна подія?

Про це в коментарі телеканалу «ONT.BY» розповів мера Житомира - Сергій Сухомлин.

 

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: