Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 28 Сентября 2020    06:57:21
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Сентябрь » 12 » 13:03:02

Поліція повернула храму викрадену чудотворну ікону. ФОТО

12 Сентября 2019, 13:03:02 618 Коментарі 0 Читать на русском

Поліція повернула храму викрадену чудотворну ікону. ФОТО
12 вересня у Головному управлінні Нацполіції Житомирщини передали настоятелю храму ікону Божої матері, викрадену у Київській області. За словами священнослужителя, ікона має золоте напилення, а її вага складає 40 кілограмів.

"Цю ікону прихожани нашого храму називають чудотворною. Вона стародавня, дерев’яна і написана на мішковині із золотим напиленням, а важить 40 кілограмів. Ніхто не знає, як і коли вона з’явилась у нашій церкві. Але за знану її історію ікону викрадали тричі. Однак щоразу вона поверталась до нас", - розповідає про святиню настоятель Свято-Успенського храму с. П’ятигори Київщини Анастасій Мазурок.

Утретє цінну святиню з церкви було викрадено наприкінці травня 2019-го року. Нагадаємо, тоді у Житомирській області було затримано 30-річного чоловіка, причетного до понад 40 крадіжок з храмів по всій території країни.

Серед вилучених з його автомобіля речей була і унікальна ікона Божої матері. Поліцейські вилучили її разом з іншими виявленими культовими предметами. Після проведеної мистецтвознавчої експертизи було прийнято рішення про повернення святині до храму.
Тэги: храм, ікона, крадіжка, поліція
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: