Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 28 Лютого 2020    03:36:41
Журнал » Новини Житомира » Події » 2019 » Вересень » 12 » 08:36:16

П'ятий день гасять сміттєзвалище на Житомирщині: рятувальники підозрюють підпал. ФОТО

12 Вересня 2019, 08:36:16 357 Коментарі 0 фото: ДСНС Читать на русском языке
П'ятий день гасять сміттєзвалище на Житомирщині: рятувальники підозрюють підпал. ФОТО
Рятувальники 5-й день гасять сміття на полігоні твердих побутових відходів в Бердичіві, що зайнялось окремими осередками ще 8 вересня. Труднощі у гасінні пожежі насамперед, додають суха погода, сильний вітер і складність у підвозі води.

Крім того, гасіння ускладнюється також неможливістю під’їзду техніки та доступу особового складу до окремих осередків пожежі.

"Нині пожежа все ще діє, техніка працює і рятувальники тримають її під контролем. Хоча  площа горіння дещо менша, але осередки виникають в іншому місці. Фахівці ДСНС постійно заливають тління, однак процеси горіння відбуваються всередині звалища на глибині 2 метрів, що унеможливлює доступ води безпосередньо до осередків горіння", - пояснюють у ДСНС.

Начальник Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області Ігор Шевчук припускає, що причиною пожежі є підпал. Він аргументує це тим, що самостійно сміттєзвалище так загорітися у 3-х місцях одночасно не могло. Однак остаточну причину з’ясують правоохоронці.

Наразі ситуація контрольована. Загрози розповсюдженню пожежі немає. 


Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: