Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 21 Вересня 2019    22:42:33
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Вересень » 10 » 16:58:44

«Як у вас тихо»: у рамках програми ООН діти з прифронтового Сєвєродонецька приїхали до Житомира. ФОТО

10 Вересня 2019, 16:58:44 274 Коментарі 0 Читать на русском языке
«Як у вас тихо»: у рамках програми ООН діти з прифронтового Сєвєродонецька приїхали до Житомира. ФОТО
У рамках Програми ПРООН діти з міста Сєвєродонецьк Луганської області приїхали до Житомира. Часто під час зустрічей із гостями нашого міста посадовці цікавляться про враження від Житомира. Відповіді дуже різні. Хтось захоплюється краєвидами стародавнього міста, комусь більше до вподоби архітектурні споруди, хтось каже про гостинність та доброзичливість його мешканців.

У дітей із Сєвєродонецька також запитали їх про враження щодо Житомира, їх відповідь «Як у вас тихо» вразила усіх, хто був на цій зустрічі.
 

«І тут у мене забракло слів… Дійсно, те до чого ми звикли, для них мрія. Мирне небо, спокій та тиша, кожен може жити та не боятись, що до його домівки прийдуть «непрохані гості». Я вдячна ініціаторам даного заходу, а саме організації ПРОООН, усім волонтерам, вчителям, батькам… а особливо, я дякую нашим захисникам, за те «що у нас тихо»!», - пише Наталія Чиж на своїй сторінці у соцмережі.


Дітям дуже сподобалося як їх зустріли у Житомирі. Вони були у захваті від екскурсії по Житомирській міській раді, яку особисто провела секретар міської ради, багато розповідали про себе, свої мрії, зробили пам’ятне фото на згадку, де усі радісні та посміхаються.

Попереду у них ще багато цікавого в Житомирі - їх чекають військові 95-ї окремої аеромобільної бригади, музеї, спілкування з однолітками.

Довідково: Основна мета Програми із відновлення та розбудови миру – просування культури миру та побудови простору для діалогу та розуміння між молоддю зі східних регіонів України та ветеранами АТО, створення атмосфери довіри та відкритої комунікації в поєднанні зі змістовним та цікавим літнім відпочинком. Програма ООН із відновлення та розбудови  миру складається із трьох компонентів: економічного відновлення та розвитку інфраструктури, місцевого самоврядування та реформи з децентралізації влади, громадської безпеки та соціальної згуртованості.Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: