Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 21 Вересня 2019    23:05:14
Журнал » Новини Житомира » Афіша » 2019 » Вересень » 10 » 12:02:27

У День Житомира біля водонапірної вежі відбудеться національно-культурний фестиваль

10 Вересня 2019, 12:02:27 642 Коментарі 0 Читать на русском языке
У День Житомира біля водонапірної вежі відбудеться національно-культурний фестиваль
Під час святкувань 1135-річчя міста Житомира відбудеться міжнаціональне свято-фестиваль «Житомирська вежа – 2019». За кілька днів до події організатори фестивалю провели пресконференцію та розповіли про фестиваль, інформує ОДА.

«Наше свято назване на честь архітектурної пам’ятки-символа Житомира, а його гостями стануть найвідоміші житомиряни. Дякуємо партнерам, які також з року в рік допомагають в організації та підтримують наші ідеї. Гарантуємо, що на всіх гостей очікують незабутні враження», - зазначають організатори.

Фестиваль «Житомирська вежа» стає традиційним та відбудеться вже вп’яте. Під час свята виступатимуть кращі виконавці народної та естрадної пісні, музиканти, хореографічні колективи, майстри художнього слова. Крім того, свої творчі доробки представлять юні художники, фотографи та майстри декоративно-прикладного мистецтва Житомирщини.

Головними учасниками свята-фестивалю стануть національно-культурні товариства Житомирщини, які презентуватимуть фотовиставки, виставки майстрів, відтворять традиції та доєднаються до музичних виступів.
 
Локація свята-фестивалю – м. Житомир, вул. Пушкінська (від водонапірної вежі до музичного училища).
Час проведення – з 11.00 до 15.00.

Як повідомляв «Журнал Житомира», з нагоди дня міста 14 вересня на майдані Соборному відбудуться виступи популярних українських гуртів «КАZКА» і «Цвіт кульбаби». 15 вересня на вулиці Михайлівській пройде «Культурна версія Дня Житомира». Повна програма всіх святкових заходів доступна за посиланням.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: