Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    03:51:55
Житомир » Новини » Кримінал » 2019 » Август » 30 » 16:28:16

Поліція закликає житомирян бути пильними: почастішали випадки телефонного шахрайства

30 Августа 2019, 16:28:16 1359 Коментарі 0 Читать на русском

Поліція закликає житомирян бути пильними: почастішали випадки телефонного шахрайства
У Житомирі та області почастішали випадки, коли до поліції звертаються громадяни, ошукані псевдобанківськими працівниками. Схеми, якими, користуються шахраї, з різних сценаріїв зводяться до однієї мети – дізнатись персональні відомості по картковому рахунку клієнта фінансової установи. 
 

"Часто абоненти називаються представниками служби безпеки того чи іншого банку і повідомляють про якісь негаразди з карткою клієнта. У ході подальшого спілкування дізнаються номер платіжного засобу і рахунку, а також іншу конфіденційну інформацію. Це дає змогу зловмисникам використати усі відомості для своєї вигоди", - зазначають у поліції. 


Що їх ошукали, власники карток розуміють уже після отримання смс-повідомлення про зняття коштів з їх рахунку.
    
Такі випадки кваліфікуються поліцією за ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. 

Подібних неприємностей можна уникнути, дотримуючись елементарних правил безпеки. У першу чергу, запам’ятайте, що реальним банківським працівникам не потрібна ваша персональна інформація. Усі необхідні дані для забезпечення безпеки ваших рахунків і карток вони вже мають. Додаткові відомості важливо зберігати у таємниці і не розголошувати їх стороннім, ким би вони себе не називали, особливо по телефону. 

Поліція закликає громадян критично і упереджено ставитись до пфдозрілих смс-повідомлень про блокування банківських карток. Не поспішайте з вирішенням проблемних питань у розмові з абонентами, у справжності яких ви сумніваєтесь. Будьте обережними під час здійснення будь-яких фінансових операцій.

Тэги: картка, поліція, банк, шахрай
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: