Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 21 Вересня 2019    12:15:20
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Серпень » 5 » 11:47:10

Фахівці перевірили якість води в Житомирі: результати невтішні

05 Серпня 2019, 11:47:10 246 Коментарі 0 Читать на русском языке
Фахівці перевірили якість води в Житомирі: результати невтішні
У лабораторії Житомирського національного агроекологічного університету дослідили зразки води у Житомирі і виявили перевищення різних показників.

За інформацією прес-служби університету, було відібрано понад 100 зразків води.

У централізованій водопровідній воді, яку відбирали в Житомирі, виявили тотальні перевищення показників забарвленості та каламутності, в окремих зразках вміст заліза перевищував допустимі норми в 1,1- 4 рази, вміст аміаку перевищував допустимі норми в 1,2 рази, окислюваність перманганантна у всіх зразках перевищувала норми у 1,3-1,4 рази.
 

"У пробах, відібраних за адресами проспект Миру, 20 та вул. Покровська, 96, виявлено загальні коліформи, загальне мікробне число перевищувало допустимі норми у 89% відібраних проб, у пробі Водозабір "Відсічне"(річка) с. Дениші виявлено кишкову паличку", - додають у лабораторії.


Варто додати, що днями у річці Тетерів біля Житомира були відібрані проби води, які показали забруднення кишковою паличкою.

Дослідження якості води проводив Житомирський обласний лабораторний центр. Спеціалісти зауважують, що вода у Тетереві непридатна для купання і радять житомирянам для відпочинку вибирати інші водойми з чистою водою.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: