Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 17 Серпня 2019    16:16:56
Журнал » Новини Житомира » Армія » 2019 » Серпень » 2 » 13:13:46 оновлено: 13:18:46

Сьогодні в Україні День вшанування пам’яті загиблих десантників

02 Серпня 2019, 13:18:46 3547 Коментарі 2 Читать на русском языке
Сьогодні в Україні День вшанування пам’яті загиблих десантників
Сьогодні відзначають День вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

Сьогодні в Україні відбудуться заходи вшанування пам'яті загиблих воїнів-десантників, "які віддали своє життя захищаючи від російського терориста-окупанта та окупанта Україну".

У Житомирі 2 серпня о 12:00 годині на Смолянському військовому кладовищі також відбудуться заходи із вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗСУ. У заході вшанування візьмуть участь керівний склад командування Десантно-штурмових військ ЗСУ, особовий склад військових частин місцевого гарнізону, ветерани-десантники, рідні близькі загиблих воїнів.

Також заходи щодо вшанування пам'яті загиблих воїнів-десантників будуть відзначатися в усіх військових частинах Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Нагадаємо, у 2017 році було прийнято рішення пов’язати свято новоутворених десантно-штурмових військ з їх небесним покровителем - Святим Михайлом. Крім того, в рамках реформування Високомобільні десантні війська перейменували на Десантно-штурмові війська.

Таким чином, професійним святом для десантників замість 2 серпня, яке тягнеться від часів СРСР, з 2017 року є 21 листопада.
Коментарів: 1
nazarow-nm
1 fb Mikola Nazarow (nazarow-nm)   • 12:17:39, 09 Серпня 2019
0

Найкраще вшанування,- це коли таку молодь, цвіт української нації не відправляють на передову. Найкращк вшанування-це коли весь нарід стає на захист України проти ненависного нам москаля. Найкраще вшанування-це коли твій президент не телефонує московському царю, а мобілізує економіку і всю державу на спротив і відсіч ворогу.
avatar

Новини Житомира: