Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 20-04-2021    13:05:17
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Июль » 26 » 17:33:42 оновлено: 17:36:13

У ТТУ черговий скандал: працівники стали на сторону відстороненого керівника Демчика

26-07-2019, 17:36:13 6334 Коментарі 1 Читать на русском

У ТТУ черговий скандал: працівники стали на сторону відстороненого керівника Демчика

У комунальному підприємстві «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» 26 липня розгорівся черговий скандал. До адмінприміщення, що по вулиці Вітрука, викликали поліцію. За словами нового в.о начальника Максима Манухіна, екс-керівництво відмовляється передати йому печатку та Статут підприємства. У свою чергу працівники ТТУ стали на захист Євгенія Демчика, якого відсторонили від посади на час проведення перевірки підприємства. Вони називають приїзд нового директора з наглядовою радою – «рейдерським захопленням», а сам Демчик заявляє про ймовірні фальсифікації документів з метою його дискредитації пише Вголос.
 

“Відповідно до розпорядження міського голови, на період поки Демчик відсутній, на мене поклали завдання тимчасово виконуючого обов’язки. Вчора з’явився на підприємство, але відбулось саботування самої роботи  підприємства, а мене не допустили.  На ім’я міського голови була написана доповідна записка, що було фізичне та моральне перешкоджання моєї діяльності. Нині викликали правоохоронні органи, щоб передати мені печатку. Думаю, вони  розберуться в тому, хто правий”, – прокоментував новопризначений в.о начальника підприємства Максим Манухін.

За словами працівників підприємства, вони не хочуть нового керівника і просять не «штурмувати» підприємство. Кажуть, що задоволені роботою Демчика і підозрюють, що зміна керівництва – шлях до приватизації підприємства у найближчому майбутньому.

«Це рейдерський захват, як на кондитерській фабриці! Це зневага до колективу підприємства! Всі працівники ТТУ за Демчика”, – обурюється одна із кондукторів.

 

“Наш  керівник знаходиться на лікарняному і цей час прийшла непланова перевірка цих молодиків. Наглядова рада б мала захистити та почекати кілька днів поки Демчик  вийде з лікарняного. Якщо він зробив злочин, то він нікуди не дінеться. Але коли немає людини і приходять просто так – то це рейдерство. Це захват підприємства. Я тут працю з  1979 року кожен день. Я ще такої людини як Демчик не бачила. Наскільки він всього хорошого зробив на підприємстві. І мабуть комусь ручки чешуть приватизувати це підприємство. Ми це так не залишимо. Винесли вирок, що наш керівник злочинець, немаючи від суду рішення. На основі чого? Ви постанову принесли з суду? А самі порушуєте – прийшли на непланову перевірку, поки людна на лікарняному.

Це все почалось з того періоду, коли керівник перестав перераховувати кошти за валідатори. Ми повинні перевозити людей, а вони вимагають, щоб їм висилали гроші. А хто їх потім отримує?? Потрібно, щоб одне підприємство збирало гроші, а не ще одне підприємство виросло (КП «Житомиртранспорт»), то вибачте це – «прокладка», як вимагає з нашого керівництва щомісячно гроші, – обурюється контролер Тетяна Ганношина.

Про конфлікт на підприємстві повідомив і відсторонений від посади начальника ТТУ Євгеній Демчик. За його словами, 25 липня в єдиний держреєстр внесли зміни, де його, головного інженера та заступника безпідставно позбавили права підпису. Демчик каже, що після цього на підприємстві можливі фальсифікації ряду документів та перерахування коштів за фіктивними договорами «Житомиртранспорт».

«Я подозреваю, что на предприятии после этого возможна: Фальсификация ряда документов с целью дискредитации меня и предприятия; Перечисление средств за фиктивным договором КП «Житомиртранспорт» за обслуживание валидаторов, которое оно не осуществляло. За 10 месяцев там набежала уже внушительная сумма – больше полумиллиона гривен; Отзыв искового заявления к КП «Житомиртранспорт» по возвращению КП «ЖТТУ» собранной выручки, которую КП «Житомиртранспорт» отказывается нам перечислять; Подписание нового договора с КП «Житомиртранспорт» согласно которому КП «ЖТТУ» обязано будет перечислять КП «Житомиртранспорт» за обслуживание валидаторов определённую сумму. Почему определённую? Суммы звучали от 100 до 180 тысяч гривен в месяц и многое другое. Тем временем проверка, на время проведения которой меня отстранили, особо продвигаться не спешит. По факту, все документы можно было проверить не более, чем за час. Зачем её затягивают, вопрос риторический», – написав Демчик на своїй сторінці у Facebook.


Тегі: Скандал, ТТУ, Демчик
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
romanwp91
1 gp Роман Сергеевич (romanwp91)   • 18:31:30, 26-07-2019 [Материал]

знову ж таки, є Наказ Міністерства юстиції України, яким затверджено Правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях. Читаємо Розділ 7 п.1. Посадові особи підписують документи в межах своїх повноважень, визначених у положеннях (статутах) установи, положеннях про структурні підрозділи, посадових інструкціях, розпорядчому документі про розподіл обов’язків між керівником та його заступниками тощо. У зазначених документах визначається також порядок підписання документів іншими особами в разі відсутності керівника установи та посадових осіб, які уповноважені їх підписувати.
Право підписання документів може надаватися посадовим та іншим особам на підставі довіреності. Та п. 4 цього ж розділу 4. У разі надсилання документа одночасно кільком установам однакового або вищого рівня керівник підписує всі його примірники.

Якщо документ надсилається одночасно кільком підпорядкованим установам, підписується примірник, який залишається у справі установи - автора, а на місця розсилаються засвідчені службою діловодства його копії. ЖОДНОГО ПІДПИСУ пана Сергія Сухомлина не видно, лише якась печатка. Документ без підпису не документ
avatar

Інші новини Житомир: