• Головна
  • Спорт
  • Спортсмени з Житомирської області завоювали 13 медалей на чемпіонатах України та Європи

• 17 липня, 2019 12:14
Упродовж минулого тижня спортсмени із Житомирщини показали гарні результати під час чемпіонатів України та Європи. За підсумками змагань отримали 13 медалей з чотирьох видів спорту.

Про це «Журналу Житомира» повідомляє управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Переможцями стали:

Чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків та дівчат до 23 років, який з 10 по 12 липня 2019 року вперше відбувся в Івано-Франківську

• Василь Шуптар з Олевська – золото у ваговій категорії 65 кг;
  • Катерина Машкевич з Малина – золото серед дівчат;
  • Ірина Дорошенко з Коростеня – бронза серед дівчат у ваговій категорії 53 кг.

Велоперегони Tour de Feminin, які фінішували у Чехії 14 липня

• Ольга Шекель – здобула перемогу в гірській класифікації перегонів та завершила гонку в десятці кращих спортсменок.

Чемпіонат України з велоспорту в командній гонці серед юнаків, дівчат та молодших дівчат у м. Хмельницький

• Махонько Вероніка – в командній гонці виборола золото;
  • Харковець Євген, Шевченко Даніїл, Несененко Віктор – серед чоловічих команд фінішували другими.

Відкритий кубок України з триатлону відбувся у Білій Церкві 14 липня

• Єгор Мартиненко – золото на спринтерській дистанції серед професіоналів та любителів;
  • Анна Абдулова – фінішувала третьою у жінок і виграла бронзу;
  • Олександра Кохан – четверте місце у змаганнях.

Чемпіонат Європи серед молоді та юніорів, який відбувся в м. Рачіце (Чехія) 11-14 липня

Вітаємо спортсменів Житомирщини та їх тренерів з перемогами.