Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Середа, 17 Липня 2019    21:47:28
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Липень » 8 » 12:06:05

У Житомирі прорвало водогін, Мальованка і частина Корбутівки залишилися без води

08 Липня 2019, 12:06:05 219 Коментарі 0 Читать на русском языке
У Житомирі прорвало водогін, Мальованка і частина Корбутівки залишилися без води
У Житомирі приватний сектор району Мальованка та декілька будинків по вул. Чуднівській залишилися без водопостачання. Про це інформує комунальне підприємство "Житомирводоканал".
 

"У зв'язку із необхідністю ліквідації пошкодження на трубопроводі, що пролягає по вул. Чуднівській, до виконання робіт буде відсутня вода у приватному секторі району Мальованки та будинках, які знаходяться за адресами: вул. Чуднівська, 108, 108 а, 108 б, 108 в, вул. Зв'язківців, 7", - йдеться у повідомленні КП.


На підприємстві пояснюють, що на Мальованці та Корбутівці був прокладений трубопровід ще у 50-х роках 20-го століття. Наразі "Житомирводоканал" прокладає новий трубопровід, унаслідок чого йде зсув грунту, який в свою чергу пошкоджує старий водопровід.

"Стара труба, прокладена у 50-х рр., унаслідок зсуву грунту, зумовленого ремонтними роботами, зазнає пошкоджень. Саме тому паралельно із прокладанням нового водогону, ми змушені ліквідовувати пориви на старому. Приносимо вам вибачення за незручності і сподіваємося на розуміння!", - зазначають у комунальному підприємстві.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: