Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 01 Октября 2020    15:08:32
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Июнь » 25 » 15:34:12

Підкуп, незаконна агітація: у поліції розповіли про виборчі порушення на Житомирщині

25 Июня 2019, 15:34:12 534 Коментарі 0 Читать на русском

Підкуп, незаконна агітація: у поліції розповіли про виборчі порушення на Житомирщині
Правоохоронці Житомирської області готові до забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян під час виборчої кампанії. На цьому наголосив начальник ГУНП регіону В’ячеслав Печененко під час спільної прес-конференції з Громадською мережею ОПОРА 25 червня.

Керівник поліції області навів актуальну інформацію про зареєстровані правоохоронцями області повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства і розповів про організацію роботи поліції для забезпечення правопорядку і законності виборчого процесу.
 

«Станом на ранок 25 червня маємо 41 повідомлення про порушення. Найбільше, традиційно, у м. Житомирі. Далі – у Бердичеві та Коростені. Переважна більшість з них стосується питань розповсюдження агітаційних матеріалів без вихідних даних. Також розпочаті 3 кримінальних провадження за інформацією про ймовірні випадки підкупу виборців. За одним з них – це пропозиція грошових коштів за голосування на користь одного з кандидатів, у двох інших – реєстрація так званих «двійників» за грошову винагороду. Наразі проводимо відповідні перевірки», - повідомив В’ячеслав Печененко.


У свою чергу, регіональний представник, координатор спостереження за виборами Громадської мережі ОПОРА Тарас Чмут розповів про організацію діяльності їх представників, особливості нинішньої виборчої кампанії на Житомирщині та уже зафіксовані порушення.

«Агітаційна продукція без вихідних даних, подарунки, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, вітання з Днем села, зустрічі з трудовими колективами – у Житомирській області кандидати в народні депутати України активізували свою роботу. На вулицях збільшилась кількість агітації у формі білбордів, сітілайтів та наметів», - прокоментував координатор ОПОРА.


Тэги: виборча компанія, Житомир, порушення
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: