Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 28 Сентября 2020    04:55:42
Житомир » Новини » Політика » 2019 » Июнь » 21 » 15:46:40

Головними опонентами «ЄС» на виборах Порошенко назвав проросійські партії Бойка-Медведчука і Мураєва-Вілкула   PR  

21 Июня 2019, 15:46:40 486 Коментарі 0 Читать на русском

Головними опонентами «ЄС» на виборах Порошенко назвав проросійські партії Бойка-Медведчука і Мураєва-Вілкула

Головними опонентами "Європейської солідарності" на дочасних виборах до Верховної Ради є політичні партії та сили, орієнтовані та підтримувані Росією. Про це п’ятий президент України, голова партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко заявив під час інтерв’'ю інформаційному агентству "Главком".

"Політичну силу Бойка-Медведчука вважаю нашим головним опонентом на виборах… Вони претендують на те, щоб зайти у більшість та в уряд. Але п’ятій колоні — не місце в українській владі: Бойко і Медведчук, Мураєв і Вілкул — всі вони мають залишитися на маргінесі", — наголосив Порошенко.

Лідер партії переконаний, що тільки команда "Європейської солідарності" здатна зупинити реванш проросійських сил не лише у майбутній Верховній Раді, а й у країні загалом.

Як повідомляв "ЖЖ", “Європейська солідарність” 19 червня подала список партії до Центральної виборчої комісії. До списку були внесені певні зміни. Наталю Баласинович, що стала фігуранткою відеоскандалу із перепалкою з поліцейськими, виключили зі списку кандидатів у депутати від "ЄС".


Тэги: ЄС Порошенко, вибори
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: