Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 30 Сентября 2020    09:55:04
Житомир » Новини » Житомирська область » 2019 » Июнь » 20 » 16:05:17

Вже влітку працюватимуть перші амбулаторії нового зразка в області, – Ігор Гундич

20 Июня 2019, 16:05:17 642 Коментарі 0 Читать на русском

Вже влітку працюватимуть перші амбулаторії нового зразка в області, – Ігор Гундич

На Житомирщині продовжується будівництво 21 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини нового зразка з житлом для 1-2 лікарів. Активно роботи з внутрішнього та зовнішнього опорядження проводять у шести майбутні медичних закладах, які першими розпочнуть свою роботу вже влітку, - повідомляє прес-служба ОДА.

Голова ОДА Ігор Гундич тримає на контролі будівництво цих об’єктів та особисто відвідує будівельні майданчики.

«Зовсім скоро в області розпочнуть роботу перші шість нових амбулаторій. Завдяки цим сучасним закладам охорони здоров’я медицина стане ближчою та комфортнішою для людей, які живуть у селах. Для лікарів ще у березні закупили та передали 21 автомобіль, щоб могли без проблем дістатися до пацієнтів та надати допомогу», – зазначає Ігор Гундич.

Нагадаємо, що серед 21 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини перші шість будуть відкриті у таких населених пунктах Житомирщини:

– Соколів Пулинського району, Водотиї Брусилівського району,
– Високе Черняхівського району,
– Квітневе Попільнянського району,
– Краснопіль Чуднівського району,
– Дубрівка Баранівського району;
– Хочине Олевського району.

Департамент регіонального розвитку ОДА повідомляє, що у цих амбулаторіях вже проводять інженерні мережі, впорядковують благоустрій території, працюють над внутрішнім оздобленням.

«З нуля» будуємо 21 амбулаторію на селі, щоб медицина була ближчою, доступнішою та якіснішою для людей. Нові амбулаторії – це нова якість медицини, нові умови праці для лікарів та зручність для пацієнтів. Впевнений, що скоро у цих закладах охорони здоров’я вже надаватимуть допомогу тим, хто її потребує», – наголошує голова ОДА.


Тэги: житомирщина, амбулаторія
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: