Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 02 Октября 2020    01:18:55
Житомир » Новини » Кримінал » 2019 » Июнь » 19 » 14:32:40

СБУ викрила у Житомирі інтернет-агітаторів, які працювали на РФ

19 Июня 2019, 14:32:40 744 Коментарі 1 Читать на русском

СБУ викрила у Житомирі інтернет-агітаторів, які працювали на РФ
Служба безпеки України виявила та припинила діяльність розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, яка діяла в декількох областях нашої держави.

Оперативники спецслужби встановили, що мережа мала осередки в Житомирі, Києві, Одесі, Чернігові, Харкові, Миколаєві та Сумах.

Управління мережею здійснювалося з території Російської Федерації.
 

«Агітатори, використовуючи соціальну мережу «Facebook», а також заборонені в Україні ресурси «ВКонтакте» та «Одноклассники, розповсюджували інформаційні матеріали деструктивного характеру. Вони, зокрема, поширювали публікації із закликами до штучного розхитування суспільно-політичної ситуації в країні, а також здійснювали серед користувачів соціальних мереж підбір однодумців для залучення їх до протиправної інформаційної діяльності. - йдеться в повідомленні СБУ.


Оперативники задокументували, що від російських кураторів завдання були спрямовані на радикалізацію суспільних настроїв в державі під час виборів до Верховної Ради України, зокрема, поширення дезінформації про переговорний процес щодо врегулювання ситуації на Донбасі, провокування націоналістично налаштованих осіб до протестних дій.
 

Тэги: СБУ, Україна, РФ, агітатори
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 19:19:57, 19 Июня 2019 [Материал]
0

Бічуріна хоч арештували?
avatar

Інші новини Житомир: