Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 10 Августа 2020    02:03:49
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Май » 31 » 15:53:10

Мер Житомира, купуючи нове авто, порушив закон про запобігання корупції

31 Мая 2019, 15:53:10 1204 Коментарі 0 Читать на русском

Мер Житомира, купуючи нове авто, порушив закон про запобігання корупції
Міський голова Житомира Сергій Сухомлин порушив Закон України "Про запобігання корупції", придбавши автомобіль. Як повідомляє "Журналу Житомира" Управління захисту економіки в Житомирській області, мер придбав автомобіль вартістю 416 559 гривень.

Посадовець мав 10 днів на декларування майна, але прострочив терміни і тим самим порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції".
 

"Відповідно до зазначеної вище норми у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з запобігання корупції. На час вчинення правопорушення ця сума дорівнювала 80 000 гривень", - інформує управління.


За порушення норм антикорупційного законодавства працівниками Управління захисту економіки в Житомирській області Національної поліції України стосовно мера Житомира складено адміністративний протокол за правопорушення, пов'язане з корупцією. 

За несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані чинним законодавством передбачена адміністративна відповідальність - штраф від 1700 до 3400 грн.


Тэги: мер, автомобіль, корупція, Сухомлин
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: