Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 14 Августа 2020    23:49:36
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Май » 22 » 12:03:34

Велодень 2019: якими вулицями Житомира проїде величезна колона велосипедистів

22 Мая 2019, 12:03:34 691 Коментарі 0 Читать на русском

Велодень 2019: якими вулицями Житомира проїде величезна колона велосипедистів
В найближчу неділю, 26 травня, у Житомирі відбудеться Велодень. Відповідне рішення про проведення спортивного свята 22 травня прийняли члени виконавчого комітету міської ради.

Як стало відомо «ЖЖ», збір учасників спортивного заходу «Велодень-2019» відбудеться біля кінотеатру «Жовтень». Шикування колони по вул. Мала Бердичівська та бульвару Новий. 

Рух колони велосипедистів пройде вулицями: Мала Бердичівська, Велика Бердичівська, Театральна, Київська, Івана Сльоти, Шевченка, Велика Бердичівська, Мала Бердичівська, Новий бульвар.
 

«Традиційно в один із останніх вихідних травня, цього року - 26 травня  - у Житомирі проходить одне із найвидовищніших та найочікуваніших спортивних свят - Велодень-2019. Цей захід проводиться з метою популяризації  здорового способу життя, залучення мешканців міста до участі у масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах. Організацію спортивного заходу доручено управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з підвідомчими установами та громадською організацією «ВелоЖитомир». У цьому році ми підготували для учасників заходу, вболівальників та просто бажаючих відвідати локації свята цікаву програму, яка включає не лише велопробіг по місту, але й концерт, велоквест, лотерею, різні активності. Щороку до велопробігу долучається все більше житомирян та гостей міста. Цей захід об’єднує і професіоналів, і любителів велоспорту, людей різних за віком та досвідом. А головне – популяризує здоровий спосіб життя серед різних вікових груп», - розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук


Програма заходу:

 
  • 10:00 - збір біля кінотеатру «Жовтень»; концерт;
  • 11:00 - 12:00 - велопробіг по місту;
  • 12:00 - активності, нагородження, діджей;
  • 13:00 - велоквест (NEW! - лотерея);
  • 15:00 - закриття Велодня.


Маршрут велопробігу
Тэги: Житомир, велосипед, свято, велодень
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: