Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вівторок, 25 Червня 2019    07:34:01
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Травень » 22 » 08:31:24

Житомирська ОДА закликає відмовитися від збирання коштів на шкільні випуски та подарунки

22 Травня 2019, 08:31:24 402 Коментарі 1 Читать на русском языке
Житомирська ОДА закликає відмовитися від збирання коштів на шкільні випуски та подарунки
Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації надало рекомендації місцевим органам управління освітою щодо проведення випусків у школах – просить запобігти збиранню коштів з батьків та дітей на подарунки для вчителів та дорогі урочистості.

Відповідний лист підписала 21 травня начальник управління Лариса Шевчук, враховуючи рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань Житомирської обласної ради, інформує прес-служба ОДА.
 

«Просимо вжити заходів щодо запобігання та уникнення примусового збору коштів з батьків та дітей на подарунки і всілякі заохочення працівникам навчальних закладів.  Не рекомендуємо також проводити святкові банкети у приміщеннях закладів освіти, замовляти коштовні ресторани, автомобілі, феєрверки, що потребує значних витрат та примусового збору коштів з батьків. Дана практика часто призводить до конфліктів між батьками, батьками і вчителями, а іноді в ці конфлікти втягують дітей, завдаючи їм морального тиску, формуючи в них споживацький характер, марнотратство», – йдеться у листі.


Також управління надає рекомендації опрацювати проект меморандуму про співпрацю в школі, який заклади зможуть використовувати як типовий для створення своїх статутів.

«Наголошуємо на тому, що педагогічні колективи не повинні стояти осторонь вищезазначених проблем та проявляти ініціативу у припиненні негативних явищ в освітній сфері», – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, в житомирському ліцеї №25 заборонили випускникам дарувати вчителям подарунки. Рішення прийняв директор. Воно стало несподіваним для вчителів, а батьків здивувало.
Коментарів: 1
Hoakina
1 (Hoakina)   • 09:38:36, 22 Травня 2019
+1

давно пора
avatar

Новини Житомира: