Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 27 Сентября 2020    19:36:23
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Май » 20 » 14:31:09

Житомир буде співпрацювати із Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна

20 Мая 2019, 14:31:09 570 Коментарі 0 Читать на русском

Житомир буде співпрацювати із Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна
Сьогодні, 20 травня, у Житомирі відбулося підписання Меморандуму про взаємопорозуміння та співробітництво між Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна та Житомирською міською радою.

Як повідомили у мерії, метою Меморандуму є: встановлення практичної основи для розвитку більш міцних ділових відносин між двома Сторонами та встановлення процедури співробітництва, що може сприяти здійсненню взаємних економічних цілей; зміцнення ділових відносин та розвиток взаємного співробітництва.
 

"Це нові можливості для бізнесу і спільні україно-ізраїльські проекти у соціально-економічній сфері. Про те, що ізраїльські компанії зацікавлені в співпраці з Україною і готові заводити інвестиції, ми говорили ще у березні під час The Israeli Ukrainian Muni Summit (IUMS 2019) у Тель-Авіві. І тоді ж підготували проект цього меморандуму. Сьогодні голова правління палати Євгеній Шульгін справедливо зазначив, що світ міняється і зараз економічні відносини будуються не лише між державами, але й на рівні міст. Житомир теж зацікавлений у такій співпраці. Тож, напрацьовуємо стратегію і вперед!", - наголосив міський голова Сергій Сухомлин.


Вперше перемовини Житомира з Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна з приводу співпраці пройшли в лютому під час першого ізраїльсько-українського муніципального саміту The Israeli Ukrainian Muni Summit в Тель-Авіві.


Тэги: Житомир, меморандум, співпраця
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: