20 квітня, 2024
  • Масовою бійкою закінчився принциповий матч Нива-Полісся в Вінниці. ВІДЕО

Масовою бійкою закінчився принциповий матч Нива-Полісся в Вінниці. ВІДЕО

• 15 травня, 2019 21:58
Надважливу перемогу здобув житомирський ФК "Полісся" у матчі 21 туру ІІ ліги ПФЛ. У Вінниці "жовто-зелені" обіграли "Ниву", програючи по ходу матчу.

В першому таймі вінничанам вдалося таки заштовхати у ворота гостей після подачі з кутового. Щоправда лише з третьої спроби. Першу подачу винесли зі штрафної, після другої - цілі не досяг удар головою, зате з третьої спроби Дугіенко проштовхнув таки м'яч у сітку - 1:0.

Житомирянам вдалося відігратися на старті другого тайму. Арбітр зафіксував фол в штрафній і призначив пенальті, який реалізував Соломка - 1:1. А вже в компенсовані хвилини все той же Соломка наважився на удар з-за меж штрафного майданчика. І після рикошету м'яч влетів у нижній кут воріт - 1:2.

Після матчу на полі виникла бійка. Вінницьким вболівальникам не сподобалися дії арбітру і вони вирішили наочно "пояснити" свою позицію.

Дивіться відеозапис цього епізоду

Завдяки вольовій перемозі "Полісся" обійшло "Ниву", піднявшись на третю сходинку турнірної таблиці групи А.

Нива (Вінниця) - Полісся (Житомир) - 1: 2

Голи: Дугіенко, 35 - Соломка, 53, з пенальті, 90 + 2

17:00. м Вінниця. Центральний міський стадіон/

Група A І B Н П Г Оч.
1. Черкащина-Ак. 25 13 6 6 38:20 45
2. Минай 25 13 4 8 36:24 43
3. Полісся 25 12 6 7 20:19 42
4. Нива В. 25 11 8 6 27:19 41
5. Калуш 25 10 6 9 28:26 36
6. Верес 25 10 5 10 19:23 35
7. Нива Т. 25 9 6 10 26:27 33
8. Чайка 25 7 7 11 23:25 28
9. Поділля 25 6 6 13 18:30 24
10. Буковина 25 4 6 15 16:38 18