Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 21 Сентября 2020    02:30:23
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Апрель » 19 » 14:00:02

До охорони правопорядку під час виборів на Житомирщині залучать 2300 поліцейських

19 Апреля 2019, 14:00:02 628 Коментарі 0 Читать на русском

До охорони правопорядку під час виборів на Житомирщині залучать 2300 поліцейських
Поліцейські Житомирщини працюють у посиленому варіанті несення служби для забезпечення належного правопорядку та безпеки громадян під час фінального етапу виборів Президента України. 

Про це 18 квітня на прес-конференції повідомив керівник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко.

Близько 2300 поліцейських та ще 150 військовослужбовців Національної гвардії України виконуватимуть завдання із забезпечення правопорядку безпосередньо у день голосування. Зокрема, охорону приміщень виборчих дільниць здійснюватимуть 1644 працівників поліції. На вулицях міст та сіл працюватимуть майже 400 поліцейських, реагуючи на всі повідомлення про події та правопорушення.

Також начальник ГУНП розповів, що у семи районних центрах будуть розміщені  додатково створені резерви для оперативного реагування на можливі ситуації та швидкого прибуття до місць подій. Організовано чергування і груп фахівців вибухотехнічної служби.
 

"Наші превентивні заходи щодо правопорушень виборчого законодавства були успішними і підтвердженням тому є незначна кількість повідомлень, отриманих нами між першим та другим турами. Лише 4 заяви, що стосуються питань агітації. Нині тривають їх перевірки", - сказав В’ячеслав Печененко.


18 квітня розпочався процес передачі бюлетенів з окружних виборчих комісій до дільничних і відповідно вони поступово переходять під охорону поліцейських. 

Тэги: вибори, правопорядок, поліція, житомирщина
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: