Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 30 Сентября 2020    09:38:25
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Апрель » 18 » 12:28:41

Житомирська районна лікарня відтепер має сучасний комп'ютерний томограф. ФОТО

18 Апреля 2019, 12:28:41 972 Коментарі 0 Читать на русском

Житомирська районна лікарня відтепер має сучасний комп'ютерний томограф. ФОТО
У Житомирській районній лікарні відкрили новий комп’ютерний томограф - це сучасне обладнання, що дозволить якісно і точно проводити діагностику та попереджати захворювання.

Як повідомили «Журналу Житомира» в ОДА, КТ має надзвичайно високу швидкість роботи з максимально високою точністю результатів діагностування онкологічних захворювань, захворювань опорно-рухової, нервової та серцево-судинної системи.

Комп’ютерний томограф Astelion Advance 32-зрізовий TSX–034А/4с (виробник CANONMEDICALSYSTEMS, Японія) придбали за рахунок коштів об’єднаних територіальних громад, обласного, районного, сільських та селищних бюджетів.

Загальна вартість обладнання та ремонту відділення – 12 млн грн.
 

«Сьогодні наша держава економічно сильна і протягом останніх років розвивається. Завдяки децентралізації нам вдається залучати кошти на такі важливі проекти. Ми прагнемо того, щоб медицина була доступною для кожного жителя і мала високу якість. На томографі ми не будемо зупинятися, маємо ще проекти, які реалізовуватимемо так само спільно з обласною та місцевою владою», – сказав головний лікар Житомирської ЦРЛ Тарас Собко.


За словами головного лікаря, пільгові категорії населення, жителі району будуть проходити обстеження безкоштовно, для інших – діятиме платна послуга, проте за більш низьку вартість, ніж аналогічне обстеження в приватному закладі.


Тэги: томограф, Здоров'я, КТ, лікарня
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: