Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Субота, 20 Квітня 2019    23:49:36
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Квітень » 15 » 16:16:52

Порушують права людини: на Житомирщині перевірили ізолятор тимчасового тримання

15 Квітня 2019, 16:16:52 129 Коментарі 0 Читать на русском языке
Порушують права людини: на Житомирщині перевірили ізолятор тимчасового тримання
Моніторингова група уповноваженого Верховної Ради України з прав людини перевірила умови тримання і ізоляторі тимчасового тримання № 2 смт. Лугини ГУНП і виявила, що вони принижують людську гідність та порушують права людини.

"Житлова площа у двох з трьох наявних камер не відповідає національним та міжнародним стандартам. В усіх камерах недостатнє природне освітлення. Вікна камер не обладнані кватирками, що унеможливлює доступ до свіжого повітря. Перегородки кабін санвузлів не обладнані належним чином, а камери відеоспостереження встановлені таким чином, що санвузли знаходяться в їх полі огляду", - йдеться на сайті омбудсмена.

Крім того, під час візиту встановлено, що в ІТТ не дотримується право на належну медичну допомогу та охорону здоров’я. Штатним розписом не передбачена посада медичного працівника. Жоден з працівників ІТТ не проходив спеціальних навчань з надання домедичної допомоги та не має відповідного сертифікату.

Водночас моніторингова група відзначила, що всі камери ІТТ забезпечені гарячим та холодним водопостачанням.

"Під час візиту монітори конфіденційно поспілкувались з однією особою, яка відбувала адміністративний арешт. Скарг на умови тримання, харчування утримувана особа не висловлювала", - інформує моніторингова група.

Звіт за результатами моніторингового візиту буде направлено до Головного управління Національної поліції в Житомирській області.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: