Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 18 Липня 2019    14:16:13
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Квітень » 11 » 15:03:58

Основні роботи на вулиці Параджанова в Житомирі повинні завершити до 1 червня - ОДА

11 Квітня 2019, 15:03:58 307 Коментарі 0 Читать на русском языке
Основні роботи на вулиці Параджанова в Житомирі повинні завершити до 1 червня - ОДА
До 1 червня на вулиці Параджанова у Житомирі мають бути завершені основні ремонтні роботи – встановлені бордюри, відремонтовані тротуари та влаштований нижній шар асфальтобетонного покриття.

Про це підрядній компанії «ALKE» сказав сьогодні, 11 квітня, начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк.
 

«До 1 червня ви маєте виконати усі основні роботи – встановити бордюри, відремонтувати тротуари та влаштувати нижній шар асфальтобетонного покриття. Сьогодні люди не можуть вийти з тролейбусу через те, що немає ні дороги, ні тротуарів. Або ви виконуєте роботи, або ми розриваємо із вами угоду. Також маєте протягом двох днів надати в управління чіткий план-графік виконання робіт розписаний по дням», – сказав Роман Крисюк.


Також він додав, що роботи мають виконуватися й на вихідних, якщо підрядна компанія не встигає і відстає від плану.

«Ви маєте працювати й на вихідних, якщо ви не встигаєте. Крім цього, на об’єкті не має працювати 4-5 людей, має бути 20-30 осіб. Ми щодня здійснюватимемо авторський нагляд, технічний нагляд та окремий нагляд нашого управління, бо це питання викликає суспільний резонанс», – додав начальник управління.

Нагадаємо, в 2018 році переможцем тендеру на ремонт дороги по вул. Параджанова стала азербайджанська компанія «ALKE». Загальна вартість проекту складає 28,5 млн грн. Загальна протяжність дороги, де проводять ремонтні роботи, складає 1,4 км.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: