Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Неділя, 21 Квітня 2019    00:00:37
Журнал » Новини Житомира » » 2019 » Квітень » 11 » 14:18:12

Мерія знайшла компроміс з маршрутниками: пенсіонери платитимуть за проїзд 3 грн

11 Квітня 2019, 14:18:12 2400 Коментарі 1 Читать на русском языке
Мерія знайшла компроміс з маршрутниками: пенсіонери платитимуть за проїзд 3 грн
Житомирські перевізники почали возити пільгові категорії населення з 10 ранку до 16:00, але більшості пільговиків за проїзд доведеться платити, хоча й менше ніж іншим. 

Таких домовленостей вдалося досягти після переговорів між перевізниками та представниками міської ради, інформує Житомир лайф.

У рамках тимчасових домовленостей проїзд для пенсіонерів та деяких категорій пільговиків становитиме 3 гривні до того часу, доки виконавчий комітет міської ради не ухвалить остаточного рішення щодо врегулювання транспортної проблеми та можливого підняття вартості проїзду у громадському транспорті.
 

«Ми це проговорювали. За цей період ми провели три наради. Якщо вони хочуть вирішити конструктивно ситуацію, йти на діалог і щоб міськвиконком прийняв якесь виважене рішення, вона мають продемонструвати зі свого боку не просто вперту позицію і протест, а сідати і говорити. В ході цього діалогу фактично сформулювали тимчасове компромісне рішення. Тобто вони розширюють список, а не возять лише атошників і дітей сиріт. Розширюють список по пільгових категоріях громадян. По пенсіонерах, які сьогодні по закону мають сумнівний статус самої пільги — пільгову ціну. Тобто не виганяти, не вимагати 5 гривень, а спробувати працювати в такому форматі добровільних внесків» — розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.


Під час переговорів перевізники також погодилися безкоштовно перевозити учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО, інвалідів І та ІІ групи, дітей-сиріт, дітей-інвалідів та осіб, що їх супроводжують, ліквідаторів ЧАЕС І категорії, учасників бойових дій та інвалідів війни, дітей-інвалідів, яким встановлено інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою та дітей з багатодітних сімей.

Наразі працівники управління транспорту перевіряють інформацію чи дотримуються перевізники згаданих домовленостей.

Як повідомляв "Журнал Житомира", з 1 квітня приватні перевізники Житомира відмовляються возити безкоштовно майже всі категорії пільговиків. Перевізники вимагають або переглянути тарифи або зменшити кількість пільгових категорій. У Житомирі планують підвищити вартість проїзду в коммунальному транспорті до 7 гривень, а в приватних маршрутках - до 8 гривень.
Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 20:19:19, 11 Квітня 2019
0

А це відповідно до чого?
avatar

Новини Житомира: