Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 25 Сентября 2020    04:29:43
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Апрель » 10 » 11:56:49

У Житомирі вкрали гумове покриття зі спортмайданчика для людей з інвалідністю. ФОТО

10 Апреля 2019, 11:56:49 3306 Коментарі 2 Читать на русском

У Житомирі вкрали гумове покриття зі спортмайданчика для людей з інвалідністю. ФОТО
У центрі Житомира з інклюзивного майданчика вкрали частину гумового покриття, яке ще навіть не встигли покласти. Крадіжка сталася в ніч з 9 на 10 квітня.

Про це на своїй сторінці в соцеті повідомляє виконроб об'єкта Олег Котенко.

«Немає слів! Сьогодні вночі зі спортивного майданчика на Київській, 13 вкрали гумове покриття. Поліцію викликали, шукаємо і намагаємося отримати відео з найближчих камер спостереження. Але хочеться запитати у тих «людей», які це зробили: для чого вам ці 49 листів покриття, це зробить вас щасливішим, багатшим? На цьому об'єкті я виконроб. Тут ще ведуться роботи, а вже така ситуація. Сподіваюся, що наші правоохоронні органи спрацюють, але також прошу свідків відгукнутися, будь-яка інформація важлива!», - написав Олег Котенко.

Як повідомляв «Журнал Житомира», у Житомирі по вулиці Київській, 13 (за кінотеатром «Україна») завершується будівництво спортивного інклюзивного майданчика, який надасть можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами, а дітям з особливими потребами безпечно та доступно брати участь у ігровому процесі.
Тэги: спортмайданчик, крадіжка, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 2
zhenyasegeev
1 fb Evgenij Borovskij (zhenyasegeev)   • 13:23:22, 10 Апреля 2019 [Материал]
-1

А что сказать,чего ожидать?людям есть,жить,не за что!!! На что вы рассчитывали оставляя дорогостоящие материалы без наблюдения?оставьте на лавочке сумку с деньгами а потом жалуйтесь что украли!все кричать про перемены!перемены вот они!!!люди воруют у себя! Вы считаете что дело в президенте?нет!дело в каждом из вас! Все научились жаловаться и жалеть себя,и самое что важное во всем у всех есть виноватый!начните с себя!мусор не на тротуар а в мусорку,вместо жалобы - конкретное предложение!

Ничего не хочу сказать , те кто украл покрытие получит минутное удовлетворение,те у кого украли получит урок!

Уроки и усвоением этого материала воспользуйтесь на будущее!!!!!!!!!!!!
Юрко
2 gp (Юрко)   • 18:11:25, 11 Апреля 2019 [Материал]
0

Так, злиденність на кожному кроці: між автівками не проштовхатись вже навіть на тротуарах, до ресторанів - не влізти через брак місць)
avatar

Інші новини Житомир: