Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    17:44:19
Житомир » Новини » Кримінал » 2019 » Апрель » 9 » 10:33:25

У Житомирі затримали іноземних злочинців: їх чекає екстрадиція

09 Апреля 2019, 10:33:25 720 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі затримали іноземних злочинців: їх чекає екстрадиція
У Житомирській області оперативники виявили двох іноземців, які за скоєні злочини перебували у міжнародному розшуку. Про це "Журналу Житомира" повідомляє ГУ Нацполіції Житомирської області.

Першого іноземця затримали у Житомирі. Пвтомобіль, яким керував 28-річний кавказець, поліцейські зупинили за порушення Правил дорожнього руху. 
 

"У ході перевірки документів першочергово з’ясувалось, що іноземець перебуває на території України із порушенням вимог чинного законодавства. Згодом, перевіривши його особу по відомчим базам, викрились й інші обставини – чоловік розшукувався правоохоронцями Італії за вчинення на її території тяжкого злочину", - інформує поліція. 


Нині чоловіка взято під варту до вирішення питання про його екстрадицію.

Водночас така ж процедура очікує на ще одного іноземця, 30-річного громадянина Російської Федерації. Чоловік був оголошений у міжнародний розшук за скоєння низки злочинів у своїй державі. 

"В Україні ж, на Житомирщині, він відбував покарання за серію крадіжок. 5 квітня, одразу після звільнення його з місць ув’язнення, оперативники поліції затримали розшукуваного", - зазначають у поліції.

Загалом же, станом на 7 квітня, поліцейські виявили 257 учинених іноземцями адміністративних правопорушень. Усі вони пов’язані із ігноруванням правил перебування іноземних громадян в Україні. 

Тэги: екстрадиція, Житомир, іноземці, поліція
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: