Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Субота, 20 Квітня 2019    23:30:31
Журнал » Новини Житомира » Житомирська область » 2019 » Квітень » 5 » 09:04:04

Стартувала розробка стратегії розвитку Житомирської області до 2027 року

05 Квітня 2019, 09:04:04 114 Коментарі 0 Читать на русском языке
Стартувала розробка стратегії розвитку Житомирської області до 2027 року
У Житомирі відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року. Про це «Журналу Житомира» повідомили у Житомирській облраді.

До складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Житомирської області увійшли представники влади, депутати, представники бізнесу, науковці та громадськість. Написана Стратегія має базуватися на засадах смарт-спеціалізації та активізації міжрегіонального співробітництва.

Наразі фахівці Мінрегіону спільно з групою радників з питань впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «ULEAD з Європою» проводять цикл навчальних та інформаційних заходів. 
 

«Щоб підготувати якісний стратегічний документ стосовно регіонального розвитку, необхідно залучення не тільки якомога ширшого кола депутатів та представників влади, а також долучити бізнес та науковців. Кожний учасник процесу має взяти на себе відповідальність за кінцевий документ та безпосередньо долучатися до написання Стратегії», - зазначив національний експерт Програми «ULEAD з Європою» Петро Мавко.


Після розроблення та узгодження Стратегії регіонального розвитку її повинні затвердити на сесії обласної ради наприкінці поточного року.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: