Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Неділя, 21 Квітня 2019    00:14:14
Журнал » Новини Житомира » Політика » 2019 » Квітень » 4 » 08:07:50

«Стадіон, так стадіон»: Порошенко погодився на дебати із Зеленським. ВІДЕО

04 Квітня 2019, 08:07:50 3331 Коментарі 0 Читать на русском языке
«Стадіон, так стадіон»: Порошенко погодився на дебати із Зеленським. ВІДЕО
Чинний глава держави і кандидат в президенти України Петро Порошенко заявив, що готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський".

Відеозвернення до Зеленського Петро Порошенко оприлюднив в соцмережах.

"Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність - стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу.

Моя країна - це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обставин, ні перед ким не стане на коліна"
, - заявив Порошенко.

"Дебати - це не шоу. Виборча кампанія - це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем - це не гра, це не бажання сподобатися.

Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем - значить нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині України, і на міжнародному рівні"
, - додав він.

"Дебати - це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто обирає, вона довіряє свою долю", - заявив чинний президент.

"Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже уставлені правила", - наголосив він.
 

"Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу", - сказав Порошенко.


Нагадаємо, кандидат у президенти шоумен Володимир Зеленський записав звернення, в якому підтвердив готовність дебатувати з чинним президентом Петром Порошенко. Він заявив, що буде чекати Порошенка на НСК "Олімпійський".
 
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: