Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Субота, 20 Квітня 2019    23:31:22
Журнал » Новини Житомира » Житомирська область » 2019 » Березень » 28 » 12:17:14

Гундич створив робочу групу, яка перевірить тарифи на опалення у Житомирській області

28 Березня 2019, 12:17:14 228 Коментарі 0 Читать на русском языке
Гундич створив робочу групу, яка перевірить тарифи на опалення у Житомирській області
До 1 вересня 2019 року робоча група проведе аналіз тарифів на послуги централізованого теплопостачання, які встановлені органами місцевого самоврядування. У разі неправильного нарахування за послуги рекомендуватиме переглянути встановлені тарифи.

Відповідне розпорядження про утворення робочої групи затвердив голова ОДА Ігор Гундич сьогодні, 27 березня.

«Робочій групі проаналізувати рівень встановлених після 1 листопада 2018 року органами місцевого самоврядування тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії, їх економічну обгрунтованість та у разі необхідності рекомендувати органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо перегляду встановлених тарифів», – йдеться у документі.

До складу робочої групи увійшли фахівці департаменту регіонального розвитку ОДА, Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Як повідомляв «Журнал Житомира», 22 січня під час мітингу під стінами Коростенської міської ради зібралися більше тисячі незадоволених городян. Люди вимагали знизити тарифи на опалення.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: