Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 20 Сентября 2020    07:02:32
Житомир » Новини » Кримінал » 2019 » Март » 27 » 21:15:04 оновлено: 21:51:04

На будівництві казарм для житомирських військових розікрали 14,4 мільйона

27 Марта 2019, 21:51:04 1509 Коментарі 0 Читать на русском

На будівництві казарм для житомирських військових розікрали 14,4 мільйона

Керівникам столичної будівельної фірми оголосили підозру в розкраданні 14,4 мільйона гривень, виділених з держбюджету на будівництво казарм для військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

За даними слідства, в 2018 році Північне територіальне квартирно-експлуатаційне управління Міністерства оборони уклало з приватною будівельною компанією кілька договорів на виконання робіт із будівництва житла для військовослужбовців на території міста Новоград-Волинський Житомирської області.

Сума замовлення склала 54,5 млн грн.

У подальшому на банківські рахунки вказаної будівельної компанії в якості авансового платежу було перераховано близько 15 млн гривень, за які упродовж трьох місяців з моменту отримання підрядник мав закупити необхідні для будівництва матеріали, конструкції та вироби.

Однак директор підрядної фірми разом з іншими службовими особами цієї компанії, провели ряд безтоварних операцій з підконтрольними фірмами. Тобто вивели державні кошти в тіньовий сектор економіки. Привласнені кошти зловмисники витратили на купівлю нерухомості, особистих транспортних засобів та інші потреби.
 

 

 

 

Збитки понад 14,4 млн


В підсумку, за даними експертизи, державному бюджету завдано збитки на суму понад 14,4 млн гривень.

За результатом розслідування трьом особам, а саме засновнику, директору та головному бухгалтеру вказаної будівельної фірми оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Правоохоронці не вказують назву компанії, втім за даними джерел "Української правди" в правоохоронних органах, мова йде про ТОВ "Перша будівельно-монтажна група" (Керівник: Рябухін Дмитро Вікторович).

На даний час до суду скеровано клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та арешт наявного майна. Крім того вживаються заходи цивільного-правового характеру щодо стягнення з компанії вказаних коштів.

Зазначається також, що в свою чергу Міністерство оборони ще у 2018 році розірвало договори з цим підрядником.Тэги: казарми, будівництво, Новоград-Волинський, прокуратура
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: