Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 01 Октября 2020    18:44:42
Житомир » Новини » Афіша » 2019 » Март » 27 » 15:18:10

11 квітня у Житомирі пройде показ вистави «Собаче серце»

27 Марта 2019, 15:18:10 808 Коментарі 0 Читать на русском

11 квітня у Житомирі пройде показ вистави «Собаче серце»
11 квітня у Житомирі відбудеться вистава для справжніх естестов театрального мистецтва і шанувальників творчості режисера Валерія Золотухіна - "Собаче серце".

Дія геніальної фантасмагорії М. Булгакова відбувається в 20-і роки в радянській Росії, в самий розпал будівництва соціалізму. Відомий московський професор Пилип Пилипович Преображенський вирішується на експеримент по пересадці сім'яних залоз і гіпофіза померлого бомжа, п'яниці і хулігана Клима Чугункина милому собаці Шарику, знайденому на вулиці. Олюднення сталося, але експеримент, на жаль, не вдався.

Замість доброї собаки на світло з'являється потворний, тупий і агресивний Поліграф Поліграфович Шаріков, який успадкував від свого "донора" лише погані риси. Але це не завадило йому чудово адаптуватися в соціалістичної дійсності і навіть стати начальником підвідділу очищення Москви від бродячих тварин. 

Шариков перетворює життя професора Преображенського і мешканців його квартири на справжнє пекло. Підбурюваний головою будинкового комітету Швондер, він пише доноси на свого "творця", вимагає виділити йому житлоплощу і навіть загрожує револьвером. Професору нічого не залишається, як визнати експеримент невдалим і повернути Шарикова в його первісний стан. 

Вистава відбудеться у Житомирському обласному телецентрі (вул. Театральна, 7), початок о 19:00. Придбати квитки можна на сайті concert.ua.

НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: