Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 28 Сентября 2020    04:43:41
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Март » 27 » 10:50:56

Оплата проїзду по SMS: «Київстар» хоче запустити в Житомирі новий сервіс

27 Марта 2019, 10:50:56 969 Коментарі 0 Читать на русском

Оплата проїзду по SMS: «Київстар» хоче запустити в Житомирі новий сервіс
Оператор мобільного зв'язку "Київстар" готується до запуску послуги SMS-оплати проїзду на міському комунальному транспорті в Житомирі. Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".
 

"Ми активно створюємо систему кодування для міського транспорту Житомира. У них також присутня категорія нічних перевезень, що передбачає внесення в систему оплати додаткових налаштувань. Зараз все буде залежати від того, наскільки швидко міське комунальне підприємство транспорту Житомира буде готове впровадити цю послугу зі свого боку", - розповів директор по роботі з державними підприємствами "Київстару" Костянтин Вечер.


В цілому на розгортання системи SMS-оплати проїзду на міському комунальному транспорті оператору в середньому необхідно кілька днів.

"Нам необхідно декілька днів, щоб побудувати систему, і на третій день ми вже готові запускати цей сервіс в будь-якому місті України", - заявив Вечер.

В Івано-Франківську, де сервіс працює з жовтня 2018 року, кількість користувачів щомісяця збільшується мінімум на 23%.

Зараз в комунальному транспорті Житомира можна розраховуватися за проїзд через сканування QR-коду, банківською карткою з чіпом, транспортними міськими картами або готівкою.

Тэги: Київстар, оплата проїзду, громадський транспорт, смс
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: