Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Неділя, 21 Квітня 2019    00:00:12
Журнал » Новини Житомира » Житомирська область » 2019 » Березень » 26 » 13:56:48

Влада області обговорила з послом Білорусі проведення на Житомирщині міжнародного форуму. ФОТО

26 Березня 2019, 13:56:48 103 Коментарі 0 Читать на русском языке
Влада області обговорила з послом Білорусі проведення на Житомирщині міжнародного форуму. ФОТО
Восени на Житомирщині планується другий форум регіонів України та Білорусі. Як іде підготовка до форуму, які напрацювання вже є та які результати першого форуму – обговорили сьогодні, 26 березня, голова ОДА Ігор Гундич та голова облради Володимир Ширма з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом.
 

«Для нас велика честь проводити захід такого рівня, тому ми будемо намагатися зробити це на високому рівні. Зараз у нас вже є певні ідеї, визначаємося з місцями проведення. 25 квітня плануємо провести міжрегіональну групу», – зазначив Ігор Гундич.


За словами Ігоря Сокола, перший форум регіонів вже дає свої результати: за перші місяці після заходу приріст товарообороту у навколишніх районах вже складає 140-160%.

Посол Білорусі передав голові ОДА матеріали з підготовки першого форуму, аби бачити загальну концепцію заходу, а також запросив представників бізнесу Житомирщини на інвестиційні форуми у Гомель та Брест, які відбудуться у травні.

Учасники зустрічі також обговорили економічну співпрацю, адже Республіка Білорусь є одним із найбільших зовнішньоекономічних партнерів Житомирської області. Експортно-імпортні операції за 2018 рік склали 14,4% від загального товарообороту області, що становить 171,8 млн дол. США.

Нагадаємо, провести в Житомирі Форум регіонів України та Республіки Білорусь запропонував Президент України Петро Порошенко під час першого Форуму в Гомелі.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: