Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 01 Октября 2020    01:32:54
Житомир » Новини » Політика » 2019 » Март » 20 » 23:53:43 оновлено: 00:08:09

«Зубко, не смійся, досмієшся!» - Ляшко увірвався на засідання уряду і нахамив міністрам

20 Марта 2019, 00:08:09 1828 Коментарі 0 Читать на русском

«Зубко, не смійся, досмієшся!» - Ляшко увірвався на засідання уряду і нахамив міністрам
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко з членами парламентської фракції увірвалися на засідання Кабінету Міністрів України з вимогою не продовжувати контракту з головою НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим.

"На якій підставі ви продовжили контракт ворюзі Коболєву?" – запитав у прем'єра Ляшко.

У відповідь Гройсман зазначив, що депутати фракції зривають засідання Кабміну, і попросив не кричати йому на праве вухо.

"На ліве треба було?" – запитав глава Радикальної партії.

За його словами, Коболєв виплатив 1,5 млрд грн премії собі і менеджменту "Нафтогазу", і їх має бути повернено у бюджет.

"Зубко, не смійся, досмієшся. Через місяць не буде Петра [Порошенка], я побачу, де ти будеш... Хто тебе вибере? Тебе в колгосп ніхто не вибере", – звернувся Ляшко до віце-прем'єр міністра Геннадія Зубка.


Глава Радикальної партії заявив, що нардепи фракції вимагають не підписувати контракту з Коболєвим, "поки не поверне 1,5 млрд грн премії, які незаконно собі виплатили і вивели в офшори". Окрім того, Ляшко вимагав від Кабміну змінити порядок призначення субсидій й ухвалити закон, щоб Україна перестала купувати імпортну сировину.

Звертаючись до нардепів, він сказав, що завдання Кабміну в цій ситуації – "перетворили все на балаган". "Володимир Борисович, не перетворюйте все в цирк", – заявив Ляшко, після чого в залі засідань пролунав сміх.

Глава Кабміну у відповідь заявив, що Ляшко «меганекультурно» вчинив зі своєю недоторканністю, дозволивши собі перервати засідання уряду.

“Ну, коротше, вам, я думаю, це не підходить, – вриватися в уряд, заходити і починати кричати. Я вас не пускав? Ну що ви говорите? Ви ж поважайте одну річ. Я там знаю, коли ви хочете прийти на уряд? Кожна людина виконує свої функції. Є там управління державної охорони, у них є свої інструкції. Ви залітаєте, ви ж недоторканні, ви ж дуже круті у нас депутати. Я людей не б’ю, а я люблю людей. Навіть більше, щиро люблю, а не по телебаченню”, – сказав Гройсман.


"Дякую, що ви знайшли час до нас зайти", – сказав Гройсман наостанок.

Ляшко сказав, що в разі свого обрання президентом "знесе забори" і скасує озброєну охорону в парламенті, в уряді й Адміністрації Президента, щоб люди могли заходити туди за паспортом. У відповідь Гройсман закликав Ляшка знести паркани біля будинків депутатів Верховної Ради, щоб люди також могли заходити туди за паспортом.

Сьогодні Кабінет Міністрів України продовжить контракт із головою НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим на нових умовах, заявив глава українського уряду Володимир Гройсман. 

 

Тэги: Гройсман, Нафтогаз, Ляшко, Зубко
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: