Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 28 Ноября 2020    19:22:02
Житомир » Новини » Армія » 2019 » Март » 12 » 11:31:59

Україна почне виробництво високоточних ракет для ураження цілей в тилу ворога, – Порошенко

12 Марта 2019, 11:31:59 766 Коментарі 0 Читать на русском

Україна почне виробництво високоточних ракет для ураження цілей в тилу ворога, – Порошенко

Україна вироблятиме високоточні ракети, які зможуть вражати цілі далеко в тилу ворога.

Про це Петро Порошенко заявив на Житомирщині, під час відвідування легендарної 95-ї десантно-штурмової бригади, - повідомляє сайт Житомирської ОДА.

Президент поставив завдання конструкторським бюро якнайшвидше почати роботу над створенням такого озброєння. Раніше це робити забороняв договір про обмеження ракет середньої та меншої дальності. Проте, тепер Україна готова відроджувати свій оборонний потенціал.

 

«Донедавна ми були зобов’язані дотримуватися різних обмежень у зв’язку з дією договору про обмеження ракет середньої та меншої дальності. А зараз ми є свідками того, що Росія зруйнувала цей договір. Всі, в тому числі і наші партнери, роблять необхідні висновки. Ставимо завдання зараз конструкторським бюро, промисловості оборонній: нам потрібна високоточна ракетна зброя підвищеного радіусу дії, здатна у відповідь на агресію вражати цілі далеко в тилу ворога», – наголосив Петро Порошенко.

Нагадаємо, під час робочої поїздки на Житомирщину глава держави вручив державні нагороди військовослужбовцям за особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддані дії та зразкове виконання військового обов’язку.


Тегі: ракети, війна в Україні, армія
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: