Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четвер, 18 Липня 2019    14:38:57
Журнал » Новини Житомира » Житомирська область » 2019 » Березень » 12 » 10:52:52

У Житомирській області суд повернув державі самовільно зайняті землі вартістю 13 млн грн

12 Березня 2019, 10:52:52 249 Коментарі 0 Читать на русском языке
У Житомирській області суд повернув державі самовільно зайняті землі вартістю 13 млн грн
На Житомирщині за втручання прокуратури звільнено майже 130 га землі, які були самовільно зайняті сільськогосподарським товариством.

"Установлено, що у Новоград-Волинському районі сільськогосподарське товариство, яке займається вирощуванням зернових та технічних культур, у 2018 році самовільно зайняло ділянку землі площею 128,98 га із нерозподілених (невитребуваних) паїв на території Брониківської сільської ради", - повідомляє "Журналу Житомира" прокуратура Житомирської області.
 
За інформацією відомства, не маючи відповідних рішень та договорів із райдержадміністрацією та сільрадою товариство протиправно вирощувало на земельній ділянці гарбузи та кукурудзу, одержувало прибуток, не сплачуючи податків до місцевого бюджету. 

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою заявлено позов про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок площею майже 130 га ринковою вартістю 13 млн грн. 

Після відкриття господарським судом Житомирської області провадження по справі, товариство визнало незаконність своїх дій, припинило користування та звільнило самовільно зайняту землю сільськогосподарського призначення.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: