Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Субота, 23 Березня 2019    10:51:57
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Березень » 11 » 13:08:21

Олександр Коцюбко вітає з Днем українського добровольця

11 Березня 2019, 13:08:21 96 Коментарі 0
Олександр Коцюбко вітає з Днем українського добровольця

14 березня Україна відзначає День українського добровольця.

Я хочу поздоровити своїх друзів добровольців з цим святом.

Повернемось на п’ять років назад та згадаємо, що в  основному, люди з Майдану одразу ж пішли захищати територіальну цілісність Країни, коли виникла така потреба. Однозначно вважаю, що завдяки  добровольцям, волонтерам, які возили та возять на фронт усе необхідне, народу – звичайним українцям, які віддавали останні крихі, щоб прогодувати армію, Україна була збережена як Держава.

Давайте у цей день згадаємо хвилиною мовчання усіх, хто віддав життя за незалежність України, відвідаємо друзів, скалічених війною, вшануємо матерів, які втратили своїх  синів на війні, втішимо сім’ї загиблих захисників Вітчизни.Давайте згадаємо й тих, хто пропав без вісті  і тих  солдат, які досі томляться у тюрмах.

А нам, хто залишився живий та на свободі, потрібно довести нашу спільну справу до логічного кінця – завершити революцію, зберегти територіальну цілісність України, покінчити з корупцією. 

Громадський діяч, нагороджений нагрудним знаком «Відзнака» за заслуги перед містом Житомиром Олександр КоцюбкоКоментарів: 0
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: