Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 28 Ноября 2020    18:01:38
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Март » 7 » 15:36:21

У Житомирській області добровольці допомагатимуть поліції стежити за правопорядком

07 Марта 2019, 15:36:21 775 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській області добровольці допомагатимуть поліції стежити за правопорядком
У Чуднівському районі Житомирщини небайдужі місцеві жителі об’єдналися, аби допомогати своєму дільничному офіцеру поліції у підтриманні спокою та безпеки у рідному селі. 

«Відтепер добровільні вартові патрулюватимуть на вулицях безпосередньо у с. Галіївці та, за потреби, допомагатимуть у підтриманні правопорядку на території Вільшанської об’єднаної територіальної громади, до якої входить населений пункт», - повідомили «Журналу Житомира» в ГУ Нацполіції Житомирщини.

Як розповів дільничний офіцер поліції Сергій Гаврилюк, він обслуговує 14 населених пунктів. А тільки у селі Галіївка нині проживає майже 900 мешканців, тому допомога «вартових» буде суттєвою підтримкою у забезпеченні правопорядку.

Члени формування «Галіївська варта» проводитимуть роз’яснювальну роботу по запобіганню шахрайствам, крадіжкам, іншим правопорушенням, особливо відносно одиноких людей похилого віку. З початком городніх робіт нагадуватимуть землякам про заборону посіву маку та конопель. 

У разі вчинення правопорушення вартові зможуть оперативно інформувати про це свого дільничного та надати йому необхідну допомогу.
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: