Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 30 Березня 2020    15:10:19
Журнал » Новини Житомира » Культура » 2019 » Березень » 6 » 16:28:22

У Житомирі відкрили виставку, присвячену корінним народам Австралії

06 Березня 2019, 16:28:22 630 Коментарі 1 Читать на русском языке
У Житомирі відкрили виставку, присвячену корінним народам Австралії
6 березня у Житомирському краєзнавчому музеї презентували інформаційну виставку, яка має на меті ознайомити спільноту з культурним надбанням корінних народів Австралії.

Як стало відомо "Журналу Житомира", пересувна виставка орагнізована за підтримки Посольства Австралії в Україні, Національного музея Австралії та Міністерства закордонних справ та торгівлі Австралії.

Оглядаючи експозицію, яка складається з 26 графічних фотопанно, відвідувачі матимуть змогу побачити карту і фото островів Торресової протоки, дізнатися більше про ритуальні маски та їхніх творців – представників корінного населення.
 

"У водах Торресової протоки, що відокремлює Австралію та Папуа Нову Гвінею, поблизу північної частини Австралійського материка, розташовано понад 200 невеликих островів. Самобутня культура мешканців островів у межах кожного острова чи навіть громади має свої особливості.
Виготовлення і носіння масок мешканцями островів є однією з найяскравіших традицій регіону, що продовжує жити й сьогодні. Вони виготовляються з панцирів морських черепах і вкриваються дивовижними візерунками, що наносяться загостреними каменями і мушлями за допомогою трафаретів", - розповідають організатори.


Виставка триватиме в музеї до 31 березня. Адреса: м. Житомир, майдан Замковий, 1.
 

Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 10:28:33, 07 Березня 2019 [Материал]
0

А виставку корінних народів України коли відкриють?
avatar

Новини Житомира: