Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 29 Лютого 2020    03:22:54
Журнал » Новини Житомира » Влада » 2019 » Березень » 6 » 13:50:59

Під час поїздки в Ізраїль Сухомлин знайшов для Житомира нове місто-побратим

06 Березня 2019, 13:50:59 1237 Коментарі 1 Читать на русском языке
Під час поїздки в Ізраїль Сухомлин знайшов для Житомира нове місто-побратим
У Тель-Авіві відбувся ізраїльсько-український саміт The Israeli Ukrainian Muni Summit, участь у якому серед інших гостей взяв і міський голова Житомира.

Проект меморандуму між Житомиром і Ізраїльською торгівельно-промисловою палатою, та нове місто-побратим - про результати поїздки розповів Сергій Сухомлин.
 

«В Ізраїлі вже багато років йде війна. Країна фактично знаходиться у воєнному стані. Але економіка демонструє високі темпи зростання, ізраїльські міста розвиваються. У нас зараз схожа ситуація, тому досвід ізраїльтян для нас дуже корисний. Крім того, ізраїльські компанії зацікавлені в співпраці з Україною, вони готові заводити інвестиції. В рамках цього саміту ми підготували проект меморандуму між містом Житомиром і Ізраїльською торгівельно-промисловою палатою про відкриття офісу цієї палати в місті Житомирі», – зазначив очільник міста.


Сергій Сухомлин також натякнув, що у Житомира незабаром може з’явитися ще одне місто-побратим. За його словами, нині готуються документи для підписання відповідної угоди.

«Я зараз не можу сказати, що це за місто. Треба дочекатися підписання документів. Але скажу так: воно дуже красиве і знаходиться у центрі Ізраїлю. Це було цікаве спілкування з ізраїльськими підприємцями, політиками і урядовцями», – зазначив міський голова.

Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 10:36:01, 07 Березня 2019 [Материал]
0

Ой, а як же Смоленськ???
avatar

Новини Житомира: