Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Четвер, 21 Березня 2019    01:54:00
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Березень » 6 » 11:35:27

З бюджету Житомира спрямують 5 млн гривень на зарплати працівникам ТТУ

06 Березня 2019, 11:35:27 156 Коментарі 1 Читать на русском языке
З бюджету Житомира спрямують 5 млн гривень на зарплати працівникам ТТУ
Члени виконавчого комітету, під час засідання 6 березня, прийняли рішення спрямувати додаткові кошти з міського бюджету на виплату заробітної плати працівникам КП «Тролейбусно-трамвайне управління».

«В фінплані ТТУ на рік і відповідно в договорі з ними було встановлено план на суму зібраної виручки з врахуванням, що буде підвищено вартість проїзду. Виконком на даний момент не переглянув тариф і тому управління транспорту ініціювало зміни до договору, щоб зменшити цей план», - пояснюють у мерії.

Різницю виручки у розмірі 5 млн гривень компенсують з міського бюджету. Кошти будуть в повному обсязі спрямовані на виплату заробітної плати працівникам.
 

«Наше головне завдання, щоб люди отримували кошти за свою роботу вчасно, без затримок. Саме завдання начальника даного комунального підприємства налагодити роботу підприємства і забезпечити отримання доходів. Різниця в коштах, які не зароблено, або неналежно витрачено КП, лягає на міський бюджет і ми вимушені платити додаткові кошти», - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.


Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 11:57:59, 06 Березня 2019
0

Демчика геть!
avatar

Новини Житомира: