Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 28 Ноября 2020    19:45:30
Житомир » Новини » Політика » 2019 » Февраль » 20 » 16:00:34

В Житомир прибули представники ОБСЄ, які будуть стежити за виборами. ФОТО

20 Февраля 2019, 16:00:34 898 Коментарі 0 Читать на русском

В Житомир прибули представники ОБСЄ, які будуть стежити за виборами. ФОТО
До Житомира прибули представники від ОБСЄ, що будуть спостерігати за виборчим процесом. На території області спостерігачі працюватимуть щонайменше 1,5 місяці.

Як повідомляє «Журналу Житомира» Житомирська ОДА, сьогодні, 20 лютого, заступник голови ОДА Ярослав Лагута зустрівся зі довгостроковими спостерігачами ОБСЄ Ендрю МакЕнті та Трондом Хасбі (Місія зі спостереження за виборами). 

Представники місії зауважили, що будуть стежити за процесом виборів в області. За кілька днів до виборів до них приєднається ще кілька спостерігачів від ОБСЄ, щоб максимально розподілитися по районам Житомирщини для спостереження за волевиявленням громадян.

«Ми дивитимемося за виборчим процесом, як працюють дільниці, як дотримуються законодавства, а хто переможе нас не стосується. Ми прагнемо потрапити у всі частинки області. Перед виборами приєднаються колеги, які працююватимуть по всій області. Інколи люди називають нас виборчою поліцією або інспекцією на виборах», - зазначив довгостроковий спостерігач ОБСЄ Ендрю МакЕнті.


Тегі: Житомир, ОБСЄ, спостерігачі, вибори
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: