Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 25 Октября 2020    22:42:16
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Февраль » 19 » 11:46:23

Голова Житомирської ОДА оголосив догану своєму заступнику

19 Февраля 2019, 11:46:23 811 Коментарі 1 Читать на русском

Голова Житомирської ОДА оголосив догану своєму заступнику
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич дав догану своєму заступникові Ярославу Лагуті за неналежне виконання службових обов’язків.

Відповідне розпорядження «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності Лагути Я.М.» Гундич підписав керівник 14 лютого.

Догана оголошена «за незабезпечення належного контролю за використанням в повному обсязі коштів державної субвенції на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, повернення до Державного бюджету Житомирською областю 9 966,3 тис. грн, що складає 54,6 % від виділених коштів».
 

«Коли держава надає величезні ресурси на придбання житла дітям-сиротам, ми не маємо морального права стояти осторонь і відпускати ситуацію на самотік. Тим часом хлопець-сирота у Коростенському районі вишукує будь-який варіант, аби знайти житло собі і маленькому сину», – наголосив голова ОДА.


Як повідомляв «Журнал Житомира», раніше Ігор Гундич без попередження перевірив хід будівельних робіт на житомирському стадіоні «Полісся» та залишився незадоволений.

Тегі: Ода, догана, Гундич, заступник
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 11:48:36, 19 Февраля 2019 [Материал]
0

Схоже Лагута - фсьо))
avatar

Інші новини Житомир: