Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 18 Января 2021    10:11:51
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Февраль » 18 » 10:48:53

Без попередження у вихідний: голова ОДА проінспектував, як триває реконструкція медичних об’єктів у Житомирі

18 Февраля 2019, 10:48:53 1318 Коментарі 0 Читать на русском

Без попередження у вихідний: голова ОДА проінспектував, як триває реконструкція медичних об’єктів у Житомирі
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.

Так у суботу, 16 лютого, Ігор Гундич перевірив, як ведуться роботи на медичних об’єктах – Житомирському онкологічному диспансері та реанімаційному відділенні №2 обласної лікарні ім. Гербачевського.
 

«Найкращий технагляд – виїзд на роботи без попередження і у вихідний. Перевіряю будівництво обєктів, на які держава і область спрямовують мільйони. Завершуємо будівельні роботи в реанімаційному відділенні №2 обласної лікарні ім. Гербачевського, чого заклад потребував десятки років. Відділення реконструюється за євростандартами та технологіями чистих приміщень, що необхідно для отримання міжнародних сертифікатів. Також завершуємо першу чергу реконструкції онкодиспансеру і паралельно добудовуємо корпус», – зазначив Ігор Гундич.


Керівник області також оглянув, як ведуться фінішні роботи в операційній для придбаного другого ангіографа та приміщення під сам апарат.

В обласному онкодиспансері, окрім утеплення, вже зведено двоповерхову прибудову та ведуться демонтажні та паралельно монтажні роботи усередині старого корпусу – харчоблоку, підвального приміщення, санвузлів.


Тегі: Гундич, перевірка, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: