Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 08 Марта 2021    11:54:58
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Февраль » 18 » 08:42:24

Гундич незадоволений темпами будівельних робіт на житомирському стадіоні «Полісся». ФОТО

18 Февраля 2019, 08:42:24 1467 Коментарі 1 Читать на русском

Гундич незадоволений темпами будівельних робіт на житомирському стадіоні «Полісся». ФОТО
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич на вихідних без попередження перевірив хід будівельних робіт на житомирському стадіоні "Полісся" і залишився незадоволеним.

Як пише керівник області на своїй Facebook-сторінці, підрядники неефективно використовуює сприятливу погоду, крім того, на об'єкті працює мало людей.
 

"Коли вкладаєш сили, час і душу в те, щоб якомога більше потрібного зробити, то людська байдужість інших просто розлючує. Особливо злить байдужість підрядників, які втрачають цінні теплі і сонячні дні. Погода просто ідеальна для вас! Але навіщо поспішати, особливо, коли на вас «висить» по декілька об‘єктів, а робити нікому?

Перевірив роботи на стадіоні, амбулаторіях - незадоволений. Не побачив достатньої кількості людей, а на деяких об‘єктах і взагалі нікого. Збиратиму на жорстку розмову - і замовників робіт, і виконавців. Так не буде", - зазначив Гундич.


Як повідомляв "Журналу Житомира", на головному спортивному об'єкті області, стадіоні "Полісся", підрядник працює над монтажем накриття і освітлення.
Тегі: реконструкція, Ігор Гундич, стадіон Полісся
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Новости партнеров

Коменатрів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 10:46:14, 18 Февраля 2019 [Материал]

Іржаві необроблені колони - супер)
avatar

Інші новини Житомир: