Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 19 Лютого 2019    02:53:33
Журнал » Новини Житомира » Політика » 2019 » Лютий » 10 » 17:08:22 оновлено: 17:09:22

Сутичка активістів руху «Скажений Доброволець» з прихильниками Анатолія Гриценка. ВІДЕО

10 Лютого 2019, 17:09:22 241 Коментарі 0 Читать на русском языке
Сутичка активістів руху «Скажений Доброволець» з прихильниками Анатолія Гриценка. ВІДЕО
У Житомирі 8 лютого під час зустрічі кандидата в президенти Анатолія Гриценка з виборцями сталася сутичка між активістами руху "Скажений Доброволець" і прихильниками кандидата та охороною.

Відео інциденту опублікував на своїй сторінці в Facebook громадський діяч, житомирянин Олександр Шевчук, - пише прес-служба мережі ОПОРА у Житомирській області. На відео видно, як молодики викрикують нецензурні гасла, штовхаються з чоловіками та жінками і вимагають віддати камеру.

Спершу активісти намагалися зірвати виступ Гриценка.

«Під час заходу зайшли п’ять людей, один був з камерою професійною і чотири людини з плакатами. Стояли спершу у проході, а потім почали зривати виступ Гриценка. Потім їх охорона і представники партії з ними вийшла в коридор і потім там почалася суперечка. Там почалося все через фотоапарат, в них охорона його забрала, а потім повернула. Ці активісти не місцеві. Говорили, що ці особи були вже на такому заході Гриценка десь в Камянець-Подільську здається», – зазначив Олександр Шевчук.

Олександр Величко, керівник обласного виборчого штабу Анатолія Гриценка у коментарі ОПОРІ зазначив, що ці активісти не місцеві.

«Те що там відбувалося в коридорі я можу бачити лише з відео. Група людей спортивної зовнішності з листівками провокативного характеру, з камерою зайшли в зал і почали під час зустрічі кричати, питання якісь вголос задавати, провокувати. Люди обурилися в залі, бо ж прийшли послухати Гриценка. Почали ставити на місце, вони не реагували, продовжували кричати і далі хлопці наші, хто там стояв у проході і за безпеку відповідав вивели, пояснили, що так себе поводити не можна, правоохоронці підключилися, державна охорона, яка забезпечувала порядок під час зустрічі. Ну все локалізували, припинили, листівки забрали і все. Якщо вірити тому що вони казали на камеру на першому поверсі в телецентрі, то сказали, що ми з Києва і ми брали участь у подіях в обласній раді і тепер тут у вас», – розповів Олександр Величко.

Активістаи руху "Скажений Доброволець" в коментарі «Журналу Житомира» кажуть, що тітушки вигнали їх із зали, полізли у драку і вирвали з рук камеру.

"Ненависть Гриценка до добровольців, яку він продемонстрував у Кам'янці-Подільському, дуже обурила воїнів АТО. Тому, щоб все ж таки дізнатися про план пана полковника щодо миру на Донбасі,  в Житомирі до нас приєдналося ще більше побратимів. Але історія повторилася ще з більшим розмахом. Гриценківські тітушки вигнали нас із зали, полізли у драку і вирвали з рук камеру. Згодом нам вдалося її відбити, але флешка з відзнятим матеріалом зникла. Окрема "подяка" працівникам нацполіції, які просто стояли осторонь, поки нас намагалися забити толпою", - кажуть активісти.

Керівник відділу комунікації головного управління Національної поліції в Житомирській області Алла Ващенко розповіла, що представники Анатолія Гриценка відмовилися подавати заяву у поліцію.

«Ніхто із заявою до поліції не звертався. Провокація була, але представники кандидата відмовилися подавати заяву. Вони кажуть, що ці люди їздять за ними не в перше місто і вони вже знають їх в обличчя. Поліція на місці була, вони втрутилися, коли там між ними штовханина виникла, а коли почали подальше опитування, то сторона відмовилася подавати заяву», – зазначила Алла Ващенко.

Зустріч з кандидатом у Президенти була заздалегідь анонсована і проходила у приміщенні телецентру. Зал був заповнений людьми. Перед зустріччю Гриценко провів прес-конференцію, відвідав ефіри на місцевих телеканалах та прогулявся центральною вулицею Михайлівською.
 


 
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: